Festiwal Sztuki 2010

 

          12 czerwca 2010 r. na stadionie sportowym w Brzózie Królewskiej odbył się III Międzyszkolny Festiwal Sztuki. Uczniowie wszystkich szkół z terenu Gminy Leżajsk zaprezentowali swoje wszestronne umiejętności i zdolności artystyczne.

          Uroczystość uświetnili zaproszeni goście w osobach: Wójt Gminy Leżajsk p. Mieczysław Tołpa, Pełnomocnik Do Spraw Oświaty Gminy Leżajsk p. Alina Cebulak, Radni Rady Gminy Leżajsk oraz Powiatu leżajskiego, dyrektorzy szkół oraz nauczyciele z Gminy Leżajsk.

           W zorganizowaniu imprezy aktywnie zaangażowali się nauczyciele oraz rodzice uczniów Zespołu Szkół w Brzózie Królewskiej.

Tak udana impreza nie mogła by się odbyć bez pomocy sponsorów:

Wójta Gminy Lezajsk, Zakładu Przetwórstwa Owoców i Warzyw POLTINO w Leżajsku, Piekarni GS Leżajsk - Brzóza Królewska, Sklepu Spożywczo - Przemysłowego K.J. Koczajowscy - za aktywną i finansową pomoc serdecznie im dziękujemy.

            Festiwal zakończył się występem zespołu dziecięcego ARKA  NOEGO, który był wspaniałym uwieńczeniem święta młodzieży w Brzózie Królewskiej.